Léto se blíží ke konci a doba dovolených taktéž. Jistě jste si během prázdnin a slunečných dní nastřádali spousty zážitků a krásných vzpomínek.
Já jej trávila velkým množstvím plánování a příprav kampaně, která je rozhodujícím bodem v životě webových stránek, ale i životaschopnosti plánovaného spolku, který se bude v krátké době zakládat. Cílem je vybrat dostatek finančních prostředků pro zmodernizování webových stránek, dokončení animovaného videa, které boří mýty o roztroušené skleróze a dostání se do povědomí lidí. Za to vše samozřejmě nabízíme krásné a lákavé odměny.

RSnew-002S hrdostí tedy mohu říci, že se Život s RS dostal na server hithit.com a kampaň, kterou jsem poslední tři měsíce chystala, se právě spouští.
A právě Vy můžete být její součástí a pomoci naší budoucnosti svým přispěním a šířením dále.

Co vše celá akce obsahuje?

Množství informací o cílech, o webovém projektu Život s RS, o plánech do budoucna, o chystaných změnách. Samozřejmě jsem neopomněla ani pacienty, vysvětlení toho, kdo jsme a zač nás mnozí mylně považují.

Na výběr je i řada lákavých odměn, od placek, Krabiček pohody, přes zážitky jako je čínská masáž, rehabilitace, jízda na handbike, chutné záležitosti jako třeba kořeněný čaj, linecké pečivo, netradiční čočková polévka a mnohé další. Jen si vyberte tu svou:

RSnew-001