Při naší diagnóze se potýkáme s mnohými pohybovými obtížemi. Ať už je to neschopnost ujít delší trasu bez pořádného odpočinku mezi úseky, zakopávání, potřeba hůlky, francouzských holí či chodítka a opět vše jen na krátké trasy, a nakonec i vozík… Jednoduše vyrazit na dovolenou a pořádně si užít výlety po památkách a ne se jen „grilovat“ na pláži, bývá nadlidský výkon.

Ale co s tím? Zůstat sedět doma a dělat krátké vycházky jen kolem bloku a do obchodu? To je všední život. A co když vám to nestačí? Co když chcete na pořádnou dovču v tom pravém slova smyslu. Vidět jiné místo, ať už v Čechách či v cizině, prohlédnout si památky, kolorit jiné země, ochutnat jiná jídla, nebo se vrátit tam, kde jste už kdysi byli, ale nyní to prostě kvůli zdravotnímu stavu již nezvládáte.

Vše je možné a reálné s cestovní kanceláří “Bezbatour”. No, dobře, úplně vše ne, ale hodně snů a přání vám splnit umí. S nimi nenarazíte na hotel, který slibuje bezbariérovost a nakonec se tento příslib týká jen madla u vany. S nimi se nedostanete do situace, kdy k památce, která je ve svých propagačních materiálech představována jako vhodná i pro handicapované, vedou desítky schodů. A co si budeme povídat, mnohdy stačí i jen pár schodů a rodina může jít dovnitř, zatímco vy čekáte venku. Nic z toho se vám s “Bezbatour” nestane.

Vše je ověřeno vozíčkáři a má „punc záruky“. Já vím, na vozíku je jen hrstka z nás, ale co je vhodné pro vozíčkáře, 100% zvládne i ten, kdo k pohybu potřebuje jiné kompenzační pomůcky.

A dost mlácení suché slámy – prostě si prohlédněte jejich stránky a uvidíte sami, jak skvělé zájezdy nabízejí

bezbatour2

Plus – nezapomeňte přivézt fotky z dovolené a ukázat je i ostatním ad

Své zkušenosti a postřehy mohou registrovaní uživatelé vkládat v rámci našeho Diskuzního fóra. Nejzajímavější komentáře zveřejníme na webových stránkách.
Neregistrovaní uživatelé si mají možnost přečíst všechny komentáře na stejném místě.