001691Kolínský Big Band a jeho hosté to ve středu v Městském divadle v Kolíně pořádně “rozbalil”. Všichni jeho hosté i konferenciér večera vystoupili bez nároku na honorář. A to všechno na počest Domova sv. Josefa v Žirči. I dvacet pět lidí z Domova sv. Josefa mělo možnost prožít chvíle s mimořádnými lidmi.

Na benefičním večeru pro Josefa vystoupil známý saxofonista Štěpán Markovič, zpěvák Richard Tesařík, zpěvačka Petra Hapková a Marcela Březinová. Pořadem provázel herec Martin Pisařík.

Atmosféra v celém divadle byla strhující, na závěr návštěvníci koncertu tleskali vestoje. Na pódiu vystoupil i rodák Kolína, na jehož počest se celý dobročinný večer konal, Pepino Zelman. Ten v Domově už 12 let trvale žije.

Finální částka, kterou se podařilo vybrat, je cca 80 tisíc korun. Finance získané z této úžasné akce budou použity na transportní zařízení do nově vznikajících pokojů v bývalém pivovaru a faře. 

Fotografie: Úžasné fotografie, zachycující celou atmosféru, vytvořil, opět bez nároku na honorář, fotograf Jan Strnad z Fotoateliér Kolín. Celou fotogalerii si můžete prohlédnout zde: 

galerie

[print_gllr id=3055]

Lepší rozlišení fotografií najdete ZDE

Komentáře k tomuto článku mohou registrovaní uživatelé vkládat v rámci našeho Diskuzního fóra. Nejzajímavější komentáře zveřejníme na webových stránkách.
Neregistrovaní uživatelé si mají možnost přečíst všechny komentáře na stejném místě.