VídeňAutor: “Zdeněk Vybíral”

Ahoj všichni,
onemocněl jsem RS poměrně ve vyšším věku, před 10 lety. Bylo mi 50. Protože manželka mého kamaráda, Majka Kašparová, vedla Rosku Brno, organizaci sdružující osoby s RS, ihned jsem se do RB přihlásil. Práce Rosky Brno je skvělá a zažil jsem zde mnoho pěkného. Dnes ale vím, že pořádání rekondicí, přednášek a klubů není vše, co může taková organizace dělat pro lidi s RS. V Rosce Brno jsem, bohužel, nenašel podporu pro moji práci, která vybočovala ze zaběhnutých zvyklostí. Proto jsem se letos rozhodl vypracovat projekt pro zlepšení informovanosti osob s roztroušenou sklerózou. Jen u tohoto ovšem nechci skončit, ale další informace sdělím až postupem času. 
Na svých webových stránkách plánuji shromažďovat důležité informace o nemoci, neziskových organizacích, dále pak vypracovat odkazy na vyzkoušené poradny pro oblasti ZDRAVOTNÍ, SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ, PSYCHOLOGICKÉ, EKONOMICKÉ apod. Také budu na webu zveřejňovat nabídky práce s co nejkompletnějšími informacemi tak, aby si každý mohl hledat práci podle svého zaměření a možností.
A čeká vás toho ještě mnohem víc :). O tomto projektu a všech novinkách zde budu rád informovat i po jeho realizaci.

Komentáře k tomuto článku mohou registrovaní uživatelé vkládat v rámci našeho Diskuzního fóra. Nejzajímavější komentáře zveřejníme na webových stránkách.
Neregistrovaní uživatelé si mají možnost přečíst všechny komentáře na stejném místě.

kapr

Zdeněk