Bezbatour

Ať chceme či nechceme, dělíme se při naší nemoci na ty, kdo nemají žádné fyzické omezení a ty, kteří musí užívat různé kompenzační pomůcky. Ti, kdo jsou fyzicky fit, nemusí řešit nutnost speciální dovolené, ale co ti ostatní…? Proto vám představujeme cestovní kancelář Bezbatour, s níž jsme se spřátelili a jejíž nabídky zájezdů vám budeme představovat (a není pouze pro handicapované, svůj výlet u ní najde každý). A doufáme, že nám z dovči budete vozit zážitky i fotky 

Cestovní kancelář Bezbatour je jedinou službou svého druhu v ČR, která se specializuje primárně na cestování bez bariér. Chceme, aby si každý člověk z naší nabídky vybral podle svých potřeb a požadavků. Vašim potřebám u nás rozumíme.

Stalo se Vám, že jste přijeli do hotelu označeného jako bezbariérový a on takový nebyl? S námi se Vám to nestane! S námi je to bezba!

Naše jedinečnost spočívá v nabídce osobně prověřeného ubytování bez bariér po České republice a v zahraničí. Každé ubytovací zařízení s pečetí „ověřeno BezbaTour“ jsme navštívili, změřili a vyfotografovali, abyste si utvořili ucelenou představu, ještě než se na dovolenou vydáte, a mohli tak zažít cestování skutečně bez bariér.

Dovolená pro seniory

Jsou pro Vás schodiště příliš dlouhá, města příliš rušná, dovolené příliš drahé? Kontaktujte nás, pomůžeme Vám vybrat nejlepší místo k odpočinku.
Také senioři jistě ocení komplexní informační servis, který klade důraz na přístupnost dovolené. Pro někoho mohou být překážkou schody, pro dalšího vana či sprcha bez sedátka. U nás se dozvíte, kde narazíte na jaké překážky a kde nikoliv. Najdeme Vám pohodlnou dovolenou v klidné lokalitě. Můžete využít cenově výhodných dovolených u moře a uplatnit slevy pro seniory.

Dovolená s dětmi

V každém ubytovacím zařízení zjišťujeme, jaké je vybavení pro nejmenší (dětská postýlka, židlička apod.), jaký zde mají děti prostor pro hraní (hřiště, bazén apod.) či zda je k dispozici půjčovna kol a lyží.

Dovolená bez obav

Máte specifické potřeby? Myslíme i na Vás!

  • Pokud trpíte potravinovou alergií nebo máte jiné omezení ve stravování, obraťte se na nás a my vše potřebné zařídíme
  • Bez problémů s námi mohou cestovat lidé se svými čtyřnohými miláčky.
  • Klademe důraz i na potřeby turistů se zrakovým postižením, aby jídelní lístek byl dostatečně kontrastní a pohyb s bílou holí po objektu byl jednoduchý.
  • Komunikujeme elektronicky (můžete i SMS) a zabezpečíme pro klienty se sluchovým postižením veškerou komunikaci s hotelem. Zjišťujeme, zda můžete z hotelu komunikovat faxem či zda má televize skryté titulky.
  • Další dle Vašich individuálních potřeb a požadavků…

Dovolená pro každého

Nejste senior? Nemáte děti, pejska, ani žádný zdravotní handicap? Ptáte se, zda jsme tu i pro Vás? Odpověď zní: Rozhodně ano. S námi cestujete bez bariér, bariéry v cestování boříme pro všechny.

Naše služby jsou určeny pro každého! Co nevíme, rádi Vám zjistíme.

Jsme sociální firma, kterou založili a od počátku vedou lidé s tělesným postižením. Jedná se o management, administrativu, odborníky na IT a webdesign a prodejce zájezdů. Fungujeme jako tréninkové pracoviště, kde mají lidé s postižením příležitost pracovat na atraktivních pracovních pozicích a zvýšit tak svoje šance i pro budoucí uplatnění na trhu práce.
Rozjezd Bezbatour by nebyl možný bez významného finančního přispění z Evropského sociálního fondu a rozpočtu hlavního města Prahy.
Naší mateřskou organizací je Pestrá společnost, o.p.s.

Komentáře k tomuto článku mohou registrovaní uživatelé vkládat v rámci našeho Diskuzního fóra. Nejzajímavější komentáře zveřejníme na webových stránkách.
Neregistrovaní uživatelé si mají možnost přečíst všechny komentáře na stejném místě.